Bruce Willis a značka HELL sa opäť spojili.

Bruce Willis a značka HELL sa opäť spojili.  Bude pri tom aj najatraktívnejšia žena sveta.
- svetovo uznávaná značka predĺžila zmluvu so superhviezdou o ďalšie dva roky

Budapešť – New York, 2. marec 2020
HELL ENERGY, jedna zo svetovo najväčších značiek energetických nápojov, pokračuje v spolupráci s Bruceom Willisom. Superhviezda zostane tvárou svetovej kampane značky HELL ďalšie dva roky. Okrem nápoja HELL CLASSIC pribudol do  portfólia spoločnosti aj nový prírastok - HELL ENERGY COFFEE. Nádherná modelka a herečka Zuleyka Rivera, ktorú môžete poznať z videoklipu k pesničke Despacito s počtom 6,6 miliárd zobrazení, sa objaví taktiež  po boku hollywoodskeho herca.

Značka HELL ide do spolupráce s  hollywoodsku legendou už po druhýkrát. Produkty maďarskej spoločnosti vyrábajúcej energetické nápoje prémiovej kvality, a od minulého roku aj ľadovej kávy, sú k dispozícii na 5 rôznych kontinentoch a vo viac ako 50 krajinách od Indie až po Mexiko. Pred dvoma rokmi sa spoločnosť rozhodla vyhľadať superhviezdu, ktorá je známa a populárna na celom svete, a tiež predstavuje hodnoty, ktoré HELL predstavuje.

„O úspechu rozhodnutia, ktoré sme urobili pred dvoma rokmi, svedčí najmä spätná väzba spotrebiteľov, pretože práve oni si každý deň vyberajú svoj obľúbený energetický nápoj. Bruce Willis má všetko čo značka HELL reprezentuje:  je silný, dynamický a odvážny. Práca, ktorú sme v posledných rokoch robili potvrdila, že aj naša oddanosť kvalite je podobná, takže či v našej spolupráci chceme pokračovať, nebola náročná otázka,” hovorí Péter Pantl, medzinárodný riaditeľ pre komunikáciu a marketing pre HELL ENERGY, dodal, Do našej globálnej reklamnej kampane sme zaradili ďalšiu svetovo preslávenú celebritu, ktorá bude stáť vedľa Bruce Willisa. Bude ňou  jedinečne krásna  Zuleyka Rivera. Modelka a herečka vyhrala titul Miss Universe 2006 a je známa  z video klipu pesničky. Od vtedy mala viaceré herecké role a stala sa úspešnou podnikateľkou.”

Nový reklamný spot nápoja HELL sa začne natáčať začiatkom marca v New Yorku. Všetci zástupcovia značky nás nateraz informovali o tom, že spot bude obsahovať aj HELL ENERGY COFFEE okrem HELL energetického nápoja.